igy

Tak mě alespoň zná většina kamarádů, protože je to kratší než igamenir a zažilo se to. Jinak jsem ale Pavel. Na škole jsem občas používal Pesheek, ale to už se přežilo. Nebo Magi, což je vlastně jen otočený [igam]enir.

igamenir

Nečekaná akce s odvozem

“Hej, otroku!”

Výročí s otrokem

Pokud máte otroka déle, určitě musíte patřičně oslavit výročí vlastnictví. I jiné dny jsou ale důležité a je třeba se jim věnovat, proto se nejdříve podíváme rychle na ně.

Drsný Alfa

Dorazil jsem před hodinový hotel, kde jsem se měl setkat s Alfa samcem ze seznamky. Působil hodně dominantně, ale navíc byl pěkný a svalnatý. Prostě prototyp chlapa a já se těšil, že konečně poznám pevnou ruku. Menší mínus bylo, že chtěl otrockou daň, ale pokud bude dobrý, dá se na to přistoupit. Vylíčil jsem mu proto všechny své představy o ponížení a on jen poznamenal, že možná budu litovat. No uvidíme.

Výcvik otroka

Pokud už vás nebaví jen tak si se svým otrokem hrát, můžete ho postupně cvičit v některých činnostech, aby byl lepší a lepší. Samozřejmě je nutné vybrat činnosti, které je možné objektivně měřit a porovnávat. Zde je pár nápadů:

Úpis otroka

jménem ______________________, rodné číslo _________________, dále označený jako otrok,

Úpis zmrda

Submisiv jménem ___________________, rodné číslo ______________________, dále označený jako zmrd, tímto stvrzuje, že se zcela poddává dominantovi, dále označovaný jako Pán, a přenechává mu plnou kontrolu nad svým tělem a duší po dobu celé akce. Pán může se zmrdem nakládat dle vlastního uvážení bez ohledu na preference zmrda.

Brzký odchod

Akce úžasná, vyčerpávající, ale čas bohužel už nadešel, abych odešel. Nechtělo se mi, ale co se dalo dělat. Nejradši bych dál pokračoval ve fistu, sexu a dalších věcech, ale měl jsem na neděli ještě nejaké povinnosti. Osprchoval jsem se, vzal jsem si čisté oblečení a sbalil všechny hračky.

Vysvědčení

Když jsem přišel konečně z práce domů, bylo otevřeno. Vešel jsem dovnitř, v klidu se zul a cestou do ložnice nakoukl do kuchyně. Michal umýval kuchyňskou linku, jenom v košili a spodním prádle. Vedle bylo vyskládané umyté nádobí a i dlaždičky se zdály přeleštěné. Subíček se nějak moc snaží.

Poprvé psem

Pocházím z menšího města, kde to moc nežilo, takže jsem neměl příležitost sám sebe poznat. Věděl jsem díky internetu a svým fantaziím, že jsem gay a že jsem na mučení, ponižování a jiné zneužívání. Netušil jsem úplně, co přesně mě bude lákat, ale nejdostupnější byly povídky o výpraskách a nejvíc mi asi seděla ta role podřízeného, který dostával.