Výročí s otrokem

Pokud máte otroka déle, určitě musíte patřičně oslavit výročí vlastnictví. I jiné dny jsou ale důležité a je třeba se jim věnovat, proto se nejdříve podíváme rychle na ně.

Narozeniny otroka

Když má otrok narozeniny, je to určitě důvod to patřičně oslavit. Otrok by si mohl třeba říct pár přání, které může Pán splnit. Na narozeniny by určitě ale neměl chybět mezi akcemi vosk (dortové svíčky přece :-).

Ve Spojených státech se pak ujal zvyk tzv. narozeninový výprask. Sice se dává především dětem, ale proč zvyk nepoužít i na otroka. Obvykle se dává počet ran podle věku plus jedna do dalšího roku. Protože výprask zvládají i děti, měl by to otrok dát samozřejmě bez přivázání či roubíku.

Na narozeninách pak samozřejmě nesmí chybět dort a šampaňské. Takže Pán si může pochutnat, ale otrok asi bude stát v koutě po výprasku. Tak třeba aspoň Pán pozve pár kamarádů, aby nejedl ten dort sám.

Narozeniny Pána

Pán si samozřejmě může udělat narozeniny, jaké si přeje. Otrok mu přitom může pomáhat obsluhovat hosty a připravovat jídlo. Pokud je společnost slušná, bude otrok samozřejmě jen jako nenápadný sluha. Pokud je ale společnost přátelská k bdsm, může být otrok s obojkem a svlečen, případně může být nabídnut hostům na krátké použití v ložnici či na záchodě.

Výročí vlastnictví

Po roce je vhodný čas zhodnotit, jak otrokovi služba jde, v čem se musí zlepšit a i jestli má smysl v ní pokračovat. Chcete nějakou inspiraci?

Poslední bod není úplně veselý, ale i to se může stát. Pán by měl na úvod výročí říct, zda si otroka nadále ponechá, pak se zeptat otroka, zda chce zůstat ve službě, a až po oboustranném odsouhlasení pokračovat dál.

Následuje vzájemné zhodnocení. Otrok může mít problém říkat přímo Pánovi své myšlenky, přece jen to není slušné, takže své zhodnocení by měl přinést sepsané, aby si ho Pán později přečetl.

Pak přichází na řadu hodnocení Pána. Ano, může jen shrnout své dojmy, ale proč to neudělat parádně?

Pán může otrokovi vystavit vysvědčení v oblastech, ve kterých ho cvičil či které by měl zvládat - např. uctivost k Pánovi, znalost povelů, sexuální dovednost, výdrž v bolesti. Pán pak projde jednotlivé oblasti a otrokovi sdělí výsledek, případně ho může dále okomentovat. Po shrnutí vysvědčení pak následuje trest za vysvědčení. Rodičům ho asi otrok ukazovat nebude, tak to zbyde na Pánovi. Pán může každé známce přiřadit počet ran a podle toho vyplatit trest - např. 2 = 5 ran, 3 = 15 ran, … Proč se ale omezovat jen na známky? Pán také může každé oblasti určit místo, kam se bude vyplácet. Například trest za známku v předmětu Uctivost k Pánovi dostane otrok ve fackách na tvář, za Výdrž bolesti přes stehna a za znalost povelů na ruce.

Při dalších výročích pak může Pán do vzorečku přidat koeficient, kterým se bude počet ran za známku násobit, pokud je horší než v předchozím roce.