Rychlovka na ubytovně

Svátky, čas pohody, scházení se, slavení, … a cudnosti. Během oslav je málokdy čas se udělat, natož se s někým sejít a pořádně si užít. Když jsem se ocitl zpátky v Praze, byl jsem tak nadržený, že jsem byl ochoten vlastně podržet komukoliv. V tu chvíli napsal on.

Že prý jestli si nezašukáme a tak. Nebyl to úplně můj typ a jindy bych o něj nezavadil. Teď jsem ale bez váhání odpověděl Ano. Začali jsme se domlouvat a plánovat. Jenom šukání, trochu kouření, bez nějakých něžností, to mi vcelku vyhovovalo. Neodpustil jsem si ale příležitost a oznámil aktivovi, že jsem „tak trochu úchylný“ a poslal mu odkaz na různé fotky, co se mi líbí. Bohužel většina věcí šla mimo něj. Výprasky, mučení, fist, svazování …. Nic mu to neříkalo. Role dominanta ho ale velmi zaujala, a tak jsme začali připravovat upravený bodový program setkání, nyní s velmi výraznou poznámkou, že stejně bude dle jeho libosti a momentální nálady a může se tak stát cokoliv jiného. Zdálo se, že naopak můj typ opravdu bude.

Proto jsem teď stál na jedné ubytovně přede dveřmi 120, dle rozkazu v teplákách naostro s podvázaným pérem a už promazanou dírou. Po druhém zaklepání otevřel onen dominant. O deset centimetrů vyšší, zarostlý chlap v nějakých pětatřiceti, v modrých džínách a šedém svetru. Prohlédl si mě od hlavy k patě a delší dobu se zastavil na péru stojícím ve volných teplákách.

„Pojď dál!“ řekl jednoduše a otočil se k odchodu.

Vešel jsem tedy do pokoje a rozhlédl se. Byly tu dvě postele, nějaký stůl se židlí, skříň a to bylo vše. Aspoň, že tu byl pořádek. Chlap stál uprostřed místnosti a čekal na mě.

Postavil jsem se metr před něj a čekal. Začal mě pomalu obcházet a prohlížet si mě. Když se dostal zase přede mě, přistoupil až ke mně a začal mi svlékat bundu. Nijak jsem se nebránil ani nepomáhal, jak bylo určeno.

Odhodil bundu a začal mi hladit přes triko na prsou. Když našel bradavky, vzal je mezi prsty a začal za ně tahat. Ze začátku to bylo příjemné a péro v teplákách poskočilo, ale pak už to bylo příliš a dal jsem to výrazem znát.

Chlap se sehnul a zvedl mi levou nohu a zul mi botu, která nebyla dle instrukcí zavázaná. Pak mi hned stáhl ponožku a nohu položil zase na zem. To samé opakoval i s druhou botou. Když se narovnával, rukama mi jel po nohou, až narazil na péro v teplákách. Chvilku ho hladil a pak i pohonil přes tepláky. Následně se vrhl na triko a stáhl mi ho přes hlavu. Obešel mě, odněkud vyndal policejní pouta a spoutal mi ruce za zády. Pak mi rovnou zezadu stáhl tepláky a odhodil je ke zbytku věcí.

Stál jsem tu nahý a čekal, co se bude dít dál.

Chlap přešel přede mě a chvíli mě hladit všude, kam jen dosáhl. Párkrát zabrousil i k péru a pohonil ho, pak zabrousil na zadek a k díře, kde vyzkoušel, jestli je promazaná… Nic inspekci těla neuniklo. Pak ale ustoupil o krok dozadu a přísně se na mě podíval.

„Ohnout a čekat!“ řekl a ukázal na jednu z postelí. Došel jsem tedy k ní a ohnul se nad ní. S rukama spoutanýma za zády jsem se nemohl nijak zapřít, takže jsem skončil hlavou zabořený v peřině a nevěděl, jak bych se měl narovnat. Nic jiného než čekat mi nezbývalo. Za sebou jsem slyšel, že se otevřely a zase zavřely dveře na balkón. Dominant na chatu psal, že po trávě je vždy nadrženější, takže mi bylo jasné, na co teď čekám.

Po nějakých deseti minutách, když mě už začínala bolet kolena i krk, se dveře zase otevřely a zavřely. Chvíli se nic nedělo, jen jsem slyšel chlapa chodit po pokoji. Pak jsem najednou ucítil něco na díře a mě došlo, že je to jeho péro. Fakt se moc nezdržoval.

Chytil mě za boky a na první zátah vrazil péro až po koule do mě. Hekl jsem námahou a padl dopředu koleny na postel. To ho ale dostalo nade mně a tlak z péra ještě zesílil. Netrval ale dlouho, jen asi pět vteřin, protože pak hned mě aktiv začal šukat.

Nahoru, dolu, nahoru, dolu, … Poskakoval jsem na pérující posteli, jak mě chlap tvrdě mrdal. Pohnul jsem hlavou, abych se opřel o postel hrudí a ulevil tak bolavému krku. Kolena už byla v měkkém, takže nebolela, zato díra pomalu začínala. Na tenhle rytmus nebyla zvyklá.

Chlap vydržel v počátečním rychlém tempu dvě minuty, pak začal zpomalovat na pořád úctyhodnou rychlost jeden příraz za sekundu. Dál ale šukal bez přestání. Občas zpomalil ještě víc, ale jen na dva tři přírazy, a pak se zase vrátil ke konstantní rychlosti. Po pěti minutách ale zase neskutečně zrychlil a já tušil, že se blíží k vrcholu.

Najednou rychle vytáhl a strčil do mě tak, že jsem spadl na bok. Podíval jsem se nahoru na něj, jen abych viděl, že kondom už drží stažený v ruce a na mě letí první dávka mrdky. Zavřel jsem oči na poslední chvíli, protože mířil opravdu dobře. I druhá a třetí skončila na mém obličeji. Pak se nade mně naklonil, aby obličej zachytil i další, už spíše kapající dávky.

Když z péra nic víc neteklo, otřel si svého žaluda do mého stehna. Zastrčil si ještě napůl stojící péro do kalhot a zapnul se. Natáhl se přese mě a rozepnul mi pouta a šel ke stolu.

„Vypadni,“ řekl jen, stále otočený zády ke mně. Vyndával si z krabičky cigaretu a vůbec mě už nevnímal. Rychle jsem se oblékl, přičemž jsem si nechtěně utřel celý obličej do trika a rychle vypadnul ze dveří. Cestou domů mi přišla textovka: „Ušels. Můžeš přijít zas.“