První narozeniny Leathers.CZ

Psáno pro Leathers.CZ jako report z návštěvy akce

Přestože kožeňáci už se scházejí řadu let, zákonem jsou uznaní teprve jeden rok. Minulý rok, 14. února 2011 bylo Leathers.CZ zaregistrováno u Ministerstva vnitra ČR jako občanské sdružení a od té doby si už stihlo vybudovat velmi slušnou reputaci a podniknout několik podařených akcí. Ať už zmíníme spolupráci s Domem světla, Leather Zone při Prague Pride nebo vydání kalendářů a triček, které budí velkou pozornost. Proto jsme museli uplynulý první rok patřičně oslavit.

25. února jsme uspořádali v BDSM Ateliéru velkou oslavu, kam jsme pozvali všechny členy, příznivce i kamarády, ale samozřejmě i naše organizační partnery, například Dům Světla a Prague Pride. Připravili jsme výzdobu našimi obrázky z focení kalendáře, vlajkou sdružení i mezinárodní vlajkou kožeňáků i stylově oblečeného otroka pouze ve slipech a latexové masce, který všechny hosty vítal a zbavoval svršků. Zábava mohla začít.

Po uvítání všech hostů jsme zahájili oslavu krátkou přehlídkou různých fetiš oblečení. Naši modelové ukázali všem hostům kombinace, kterými mohou zaujmout v klubu i v ulicích Prahy. Přehlídku uzavřel společný přípitek s poděkováním partnerům, vedení i všem členům a příznivcům.

Pak už se mohla rozproudit přátelská zábava s pohoštěním v podání velmi chutného rautu, která byla proložená prohlídkou velmi zajímavých prostor klubu. Především místnosti „klinik“ (ordinace) a „gotika“ (mučírna) sklidily patřičnou pozornost. Hlavně vybavení gotiky jsme museli zvědavému publiku patřičně ukázat. Zajímavé hračky jsme ale donesli i my z vlastních zásob a vyložili je na stůl v hlavní místnosti. Celý večer se zde pak shlukovali hosté, aby okoukli všechna donesená dilda, pouta, provazy, bičíky, postroje, masky, obojky a další věci. Nikdo se nestyděl si hračku i pořádně vyzkoušet.

Druhým vstupem programu pak byla ukázka bičování a vosku. Netušili jsme, zda toto představení bude pro všechny snesitelné, a proto jsme se přesunuli s bičem a svíčkami do gotiky. Nakonec ale všichni se zájmem pozorovali, jak si ukázkový otrok lehnul do klády a byl umělecky bičován po zádech i zadku Pánem Petrem a následně pokapán voskem po celém těle. Po svíčkách jsme se pustili do krájení narozeninového dortu s vesele dětským motivem, jen ve stylové černobílé úpravě.

Posledním spestřením programu pak byla soutěž. I když by se pro kožeňáky dala najít stylovější, zvolili jsme univerzální erotickou soutěž – navlékání kondomů. Utkali se zástupci Prague Pride a naši členové. Rekordem v navlékání se stalo pět kondomů za půl minuty. Úctyhodné, nemyslíte?

Protože už se poměrně připozdívalo, hosté postupně odcházeli domů, stejně jako my spokojení s úspěšným a zábavným průběhem večera. Proto také skončíme a jen popřejeme celému sdružení, aby byl následující rok minimálně tak úspěšný jako ten první. Ale to samozřejmě závisí především na nás všech, jaký si jej uděláme.