Pozice, které by měl otrok znát

Hra na otroka může být mnoho podob, jako ostatně vše kolem BDSM. Důležité je, co je účelem výcviku a co je motivací být otrokem či otrokářem. Ve všech případech by měl ale otrok umět nějaké základní příkazy, aby s ním byl život jednodušší.

Níže uvádím inspiraci na některé pozice, které by mohl otrokář vyžadovat. Samozřejmě přesná poloha jednotlivých částí těla v dané pozici je jen na Pánovi. Stejně tak název pozice by měl každý otrokář určit podle toho, jak je mu to přirozené. Například pozice „záda“ a „břicho“ mohou některé mást, zda jmenovanou část má zpřístupnit nebo si na ni lehnout. Níže je zvolena první varianta.

Zajímavou možností pak je pozice nevyvolávat jejich názvy, ale čísly u nich uvedenými. Může to být dobré cvičení pro otrokovu paměť, zábava pro otrokáře a možná i důvod pro nějaký trest.

Je také na Pánovi, zda otrok pozici zaujme na místě, kde právě je, nebo se nejprve přesune k Pánovi, aby byl na dosah.

Pozice

1. „Pozor“ – základní postoj – Otrok stojí, tělo má vyrovnané, kolmé k zemi, nohy od sebe, ruce za hlavou. Otrok zaujme pozici metr před Pánem čelem k Pánovi. Pán má v této pozici dobrý výhled na otrokova a může zkontrolovat otrokovo tělo zrakem i hmatem.

2. „Klekni“ – základní klek – Otrok klečí na kolenou, kolena jsou od sebe, lýtka rovnoběžně, tělo srovnané, kolmé k zemi, ruce jsou za hlavou. Otrok zaujme pozici metr před Pánem čelem k Pánovi. Pán má v této pozici dobrý výhled na otrokova a může zkontrolovat otrokovo tělo zrakem i hmatem.

3. „Pes“ – pozice na čtyřech – Otrok klečí na kolenou a opírá se o ruce. Stehna jsou mírně rozkročené, ruce jsou kolmo k zemi, propnuté. Lýtka rovnoběžně, tělo srovnané vodorovně se zemí, pohled směřuje dolu. Otrok pozici zaujme půl metru před Pánem levým bokem k němu. Pán může zkontrolovat otrokův zadek či si na něj odložit nohy.

4. „Zadek“ - zadek vystrčený do vzduchu – Otrok klečí na kolenou, ale hrudí se dotýká podlahy. Kolena jsou od sebe, lýtka rovnoběžně, pohled směřuje do podlahy, ruce jsou za hlavou, tělo prohnuté, zadek uvolněný. Otrok pozici zaujme půl metru před Pánem čelem k němu. Pozice slouží především jako ponížení a ujasnění místa, ale je připravena i na hrátky s pérem, koulemi a dírou.

5. „Záda“ - leh na břichu – Otrok leží na břichu, nohy u sebe, ruce za hlavou, pohled směřuje do země. Pozice metr před Pánem levým bokem k Pánovi. Pozice je určena pro mučení zad a zadku, například bičováním.

6. „Břicho“ - leh na zádech – Otrok leží na zádech, nohy u sebe, ruce pod křížem, pohled směřuje vzhůru. Otrok zaujme pozici metr před Pánem levým bokem k Pánovi. Pozice je určena pro mučení bradavek, břicha a péra.

7. „Díra“ - roztažený zadek – Otrok leží na zádech, nohy zvednuté, přitažené k hrudi. Lýtka směřují kolmo vzhůru, ruce roztahují půlky, pokud možno zadek je mírně zvednut, pohled směřuje vzhůru. Otrok pozici zaujme metr před Pánem, zadkem k němu, aby si Pán mohl hrát s dírou nebo ji souložit.

8. „Huba“ - příprava na orál či piss – Otrok sedí na patách, kolena jsou roztažená, tělo srovnané, ruce drží za křížem, pohled směřuje šikmo vzhůru a pusa otevřená. Otrok zaujme pozici půl metru před Pánem čelem k němu, aby si Pán mohl užít orál, piss či plivání. Jak je libo.

9. „Trest“ - trestná pozice pro výprasky ve stoje – Otrok stojí, nohy jsou hodně od sebe, tělo předkloněné, rukama se otrok opírá o podlahu. Ruce i nohy jsou propnuté, pohled směřuje do země. Otrok pozici zaujme metr před Pánem levým bokem k němu, aby Pán mohl začít vyplácet na zadek.

10. „Rohož“ - podnožka – Otrok sedí na patách, opírá se o lokty, nohy jsou mírně od sebe, aby mezi nimi viselo péro, tělo spočívá na stehnech srovnané, vodorovné. Hlava je svěšená, pohled směřuje pod otroka. Otrok pozici zaujme půl metru před Pánem levým bokem k němu. Ideální na odložení Pánových unavených nohou.