Na lovu

Sobota večer a bez plánu? To už se mi dlouho nestalo. Většinou si snažím něco domluvit nebo aspoň připravit, ale teď plány selhaly. Než sedět doma, hned mne napadl sex klub. Obvykle tam chodím jenom s domluvenými kamarády, ale třeba tam někdo bude, řekl jsem si.

Sbalil jsem tedy svůj obvyklý batoh – nějaké provazy, roubík, pouta, důtky, svorky na bradavky, gel, kondomy. Prostě taková obecná příruční taška připravená na cokoliv. Oblékl jsem si kožené kalhoty, černý nátělník, vysoké boty a byl jsem připraven vyrazit. Nejel jsem metrem, ale radši autobusem a tramvají. Sice je to trochu delší, ale celá cesta byla na příjmu internetu, takže jsem mohl ještě zkontrolovat iBoys a GayRomeo, jestli se náhodou neobjeví někdo zajímavý, koho vytáhnu do klubu. Narazil jsem ale na pořád stejnou sortu lidí, která vidím jen na internetu, ale nikdy jsem je nepotkal naživo a mohl jsem tak směle pochybovat, že jsou skuteční.

Do klubu jsem se dostal kolem jedenácté. Nejvyšší čas, kdy už není tak úplně prázdno, ale přitom bude většina teprve přicházet a budu si je moci už na schodech hezky prohlédnout. Odložil jsem bundu a mikinu v šatně, urovnal si zbytek oděvu – že jsem za chlapáckého kožeňáka ještě neznamená, že někam vlezu neupravený – a šel si o patro níž sednout na bar. V klubu bylo zatím jenom pár lidí. Nějaký mladý kluk, kterého jsem zatím nikdy neviděl, a dva štamgasti ve středních letech, se kterými jsem se hned pokývnutím hlavy pozdravil.

Objednal jsem si pití a naposledy mrknul do mobilu, jestli se někdo neobjeví. Pořád nikdo. Ne že by mě to překvapovalo. Osvěžil jsem hrdlo, hodil si batoh na záda a vyrazil prozkoumat klub, kdo se kde ještě skrývá. Všiml jsem si přitom, že neznámý mlaďas se zvedl také. Asi na záchod, pomyslel jsem si.

Vyrazil jsem tedy schválně pomalu do druhé části klubu, zdálo se ale, že do docela prázdné. Zastavil jsem se a nahlédl do jedné z temnějších místností, ale nikdo se tam neschovával. Zahlédl jsem ale, že mlaďas se překvapivě vydal stejným směrem jako já a postával kus za mnou. Když jsem zamířil do zadnější části, mlaďas se nesměle rozešel za mnou. Rozhodl jsem se, zkusit ho tedy ještě jednou a zapadl do místnosti, kde zrovna běželo fistovací porno. Chvíli jsem na něj koukal – přeci jen fist je hezký i na pohled – a poslouchal, co se děje na chodbě. Mlaďas evidentně přešel dveře do místnosti a zastavil se za nimi, vyčkávajíc.

Bylo jasné, že jsem ho zaujal. To jsem si nemohl nechat ujít. Vyšel jsem z místnosti a postavil se přímo proti němu. Trochu ho to vystrašilo, ale ani se nehnul. Položil jsem mu ruku výhružně na krk a pak s ní pomalu sjel po hrudníku a břichu až k pásku. Chytnul ho za něj a pak ho rychle vtáhl do místnosti s pornem.

Odložil jsem batoh na stůl poblíž a rozepnul mu pásek a kalhoty. Vytáhl jsem jeho péro, které už bylo tvrdé jako kámen, a začal si s ním hrát. Velikost byla mírně podprůměrná, ale chtěl jsem ho pro dnešní večer za svou čubku, tak mi na velikosti nezáleželo. Vlastně vůbec mi na jeho péru nezáleželo, chtěl jsem ho maximálně nadrženého a tohle byla nejlepší cesta.

Mlaďas mi začal rozepínat pásek, ale evidentně nebyl tak zkušený jako já a vůbec mu to nešlo. Ale to mi nahrávalo. Mohl jsem pustit jeho péro a už se k němu nevrátit. Rozepnul jsem si pásek a kalhoty a stáhl je o kus níž, abych odhalil napůl tvrdé péro. Pak jsem ho bez okolků chytil za ramena a nekompromisně ho stáhl dolů do kolen, až byl pusou přímo proti mému nástroji. Svou velikost sice považuju za průměrnou, ale v době, kdy každý píše o dva víc, než ve skutečnosti má, vypadal můj nástroj nadprůměrně a pro zajíce jako asi i trochu děsivě. Chvíli se zdálo, že je to na něj moc rychlé, ale pak se vzpamatoval a vzal ho do pusy. Začal pomalu pohybovat hlavou ke mně a ode mě, a péro pomalu začalo stavět.

Neměl ale moc výdrž. Po chvíli uhnul hlavou pryč, až mu v puse zbyl jen žalud. Zbytek péra vzal do ruky a začal si pomáhat. To jsem ale nechtěl dopustit – honit se přece můžu doma a sám. Čubka mě má kouřit! Vzal jsem ho za ruku, odtáhl ji stranou a narazil si jeho hlavu zpátky na péro. Chvíli zase poslušně kouřil, ale pak zkusil úhybný manévr znovu. Znovu jsem tedy odhodil ruku stranou a narazil si ho hlouběji na péro.

Usoudil jsem ale, že to nebude stačit. Natáhl jsem se pro batoh, vylovil jsem z něj kratší provaz a rozmotal ho. Vytáhl jsem péro z jeho pusy a ruky, se kterou si už zase pomáhal, a stáhl mu tričko. Později by to už bylo těžší. Pak jsem ho obešel, vzal jsem mu obě ruce a za zády je rychle svázal. Než mu došlo, co se děje a mohl se snad bránit, byl bezbranný.

Zase jsem se postavil před něj. Vzal jsem jeho hlavu do rukou a nastavil si ji před péro. Mlaďas poslušně otevřel pusu a já mu tam vrazil péro, co to jen šlo. Pak jsem ho rychle začal do pusy šukat, ať si to užiju, než se začne moc dusit. To přišlo asi za deset vteřin, ale i tak to bylo pěkné. Uvolnil jsem tedy sevření, aby mohl utéct pusou pryč a vzpamatovat se. Po pár vteřinách se ale sám vrátil a začal mě hezky kouřit, teď už bez rukou.

V tu chvíli jsem si všiml, že jeden kamarád štamgast stojí opodál. Už si vyndal péro z kalhot a honil se při pohledu na nás dva. Chvíli jsem ho tak nechal a sledoval, jak nás sleduje. Rád se předvádím a tohle mě ještě víc vzrušovalo. Pak jsem se ale rozhodl postoupit dál a zapojit i kamaráda. Mládě má přece dvě díry, ne?

Zvedl jsem mlaďase na nohy a odvedl ho k nedaleké koze. Přehnul jsem ho přes ní a pokynul kamarádovi, ať jde před něj. Nemusel jsem nic slovy vysvětlovat. Pochopil a hned jak se dostavil na určené místo, vrazil péro klukovi do pusy, co to jen šlo.

Já si zatím došel do batohu pro gel, gumovou rukavici a kondomy. Nasadil si rukavici, pořádně ji namazal a začal hladit mlaďasovi díru. Mlaďas se po chvíli uvolnil a začal díru otevírat. Ještě jsem rukavici znovu namazal a začal ho pomalu prstit. Jeden prst tam zmizel jako nic, ale u dvou už jsem cítil trochu odpor. Víc než jsem čekal u někoho v sex klubu. Panic určitě nebyl, ale zkušený rozhodně taky ne. Přidal jsem třetí prst a mlaďas se začal trochu ošívat. Chvíli jsem si tak hrál, ale rozhodl jsem se velikost nezvětšovat. Aspoň ne zatím. Pár minut jsem ho tak trápil, zatímco na druhé straně poslušně kouřil.

Byl čas postoupit dál. Vyndal jsem prsty, sundal rukavici a nasadil kondom. Vše co nejrychleji, aby mlaďas nezačal tušit a odmlouvat. Péro mi pěkně stálo, tak jsem mohl hned přiložit k díře a začít zasouvat. Stačil zasunout žalud a mlaďas pustil péro z pusy, aby mohl vyjeknout.

Vyndal se žalud a nechal ho uklidnit se. Pak jsem přiložil žalud znovu k díře, a když nic nenamítal, zasunul jsem znovu. Rovnou jsem tam ale dostal půlku péra, asi osm centimetrů, než znovu vyjeknul a snažil se narovnat. Rychle jsem ho proto chytil, aby zůstal pořád naražené na moje péro a mohl si zvyknout. Dalo to z jeho strany asi hodně přemáhání, ale nakonec se znovu položil na kozu.

Kamarád vyndal poppers a dal mu trochu čuchnout. Počkal pár minut, než zabere a pak mu strčil péro zpátky do pusy a oba jsme ho začali pomalu šukat. Mlaďas se vrtěl a dle obličeje dost přemáhal, ale už se vůbec nebránil. Jak jsem si myslel, přesně takhle to chtěl. Jako všichni pasivové, co sem chodí.

Vydržel jsem to tempo asi jen tři minuty, než jsem cítil, že se blíží vyvrcholení. Chytil jsem ho pevně za boky a narazil si ho co nejhlouběji. To už do kondomu proudila jedna dávka za druhou.

Kamarád na druhé straně přestal s šukáním jeho pusy, vyndal péro a jen ho hladil po vlasech. Já mu rozvázal ruce, a pak vytáhl péro z jeho díry. Obešel jsem kozu, dal mu pusu. Usmál jsem se na něj, pochválil jsem ho a šel si umýt péro, dál se o něj nestaraje.