igy

Tak mě alespoň zná většina kamarádů, protože je to kratší než igamenir a zažilo se to. Jinak jsem ale Pavel. Na škole jsem občas používal Pesheek, ale to už se přežilo. Nebo Magi, což je vlastně jen otočený [igam]enir.

Drsný Alfa

Dorazil jsem před hodinový hotel, kde jsem se měl setkat s Alfa samcem ze seznamky. Působil hodně dominantně, ale navíc byl pěkný a svalnatý. Prostě prototyp chlapa a já se těšil, že konečně poznám pevnou ruku. Menší mínus bylo, že chtěl otrockou daň, ale pokud bude dobrý, dá se na to přistoupit. Vylíčil jsem mu proto všechny své představy o ponížení a on jen poznamenal, že možná budu litovat. No uvidíme.


Zanedlouho jsem zahlédl Alfu, jak přichází zpoza rohu. Počkal jsem před hotelem, než ke mně dojde.

“Dobrý den, Pane,” pozdravil jsem uctivě a prohlédl si ho od tenisek, přes džíny a alpha industries triko až po temně hnědé oči.

“To bylo naposled, co jsi mě oslovil bez dovolení,” upozornil mě pevným hlasem Alfa na základní pravidla. “A také naposled, co ses mi podíval do očí. Jasný, zmrde?”

“Ano, Pane,” vyhrkl jsem a rychle sklopil zrak.

Alfa se hned vydal ke dveřím hodinového hotelu a zazvonil. Dveře zabzučely a Pán je otevřel a vešel. Došel až ke schodišti na konci chodby, kde se ale zastavil a ukázal na dveře vpravo: “Zaplať hodinu.”

“Ano, Pane,” vyhrkl jsem zas a rychle prošel dveřmi. Objevil jsem malou recepci, kde už se paní ptala, na kolik hodin budu. Zaplatil jsem hodinu, dostal klíče a vrátil se k Alfovi. Ten beze slova pokyn ke schodům, abych šel první.

Vyšel jsem do třetího patra a našel dveře s naším číslem. Odemkl jsem a pustil Alfu dovnitř prvního. Alfa beze slova vešel. Následoval jsem ho a zavřel za sebou dveře.

Ještě jsem se ani nerozhlédl po pokoji, když odkudsi přiletěla facka.

“Pozor,” zavelel Alfa a já hned ztuhnul ve stoje. “Dej mi batoh,” pokračoval Alfa dalším příkazem a já mu rychle předal batoh, který jsem měl celou dobu na rameni. Alfa ho otevřel a vysypal na postel - důtky, úzká černá fólie, malý vibrační kolík, provaz, lahvička poppers a kondomy.

“K čemu máš kondomy?” podivil se Alfa. “Říkal jsem, že šukat prvně nebudeme a když pak ano, tak jedině bez nich. Já se s nějakým igelitem nebudu otravovat.” Připomněl mi Alfa důležitou informaci z naší konverzace a já zalitoval, že jsem je bez rozmýšlení přibalil.

“Otevři hubu,” přikázal Alfa a já poslech. Vzal jeden kondom, rozbalil ho a strčil mi ho do pusy. “Pochutnej si!”

Zavřel jsem ústa a nechal odpornou chuť kondomu rozplývat se po jazyku. Alfa to završil pěknou fackou.

“Teď kapsy,” přikázal Alfa dále a já na postel poslušně hodil doklady, peněženku a mobil. Alfa tomu nevěnoval pozornost, místo vydal další příkaz: “Ukaž díru!” Rozepnul jsem tedy pásek a kalhoty, stáhl je i s trenkami nad kolena. Pak jsem si otočil k Alfovi zády, klekl jsem si a předklonil až na zem, aby se díra hezky ukázala.

Alfa mezitím sebral důtky a začal s nimi zahřívat můj zadek. Nebylo to nijak bolestivé, ale měl jsem dojem, že časem přitvrdí.

Teď ale přestal a strčil mi pod obličej kolík: “Strč si ho tam a zapni.” Olízal jsem kolík ze všech stran a pak ho pomalu zasunul do svého análu. Bolel a protestoval, ale kdybych příkaz nesplnil, bolelo by to od Alfy víc. Když byl kolík zastrčený celý, zmáčkl jsem tlačítko uprostřed podstavy, aby se pustili jemné vibrace. Pak jsem se vrátil do původní pozice a pán přidal ještě další tucet ran důtkami.

“Pozor!” rozkázal najednou Alfa. Postavil jsem se tedy do pozoru čelem k Alfovi, s kalhotami a trenkami pořád nad koleny. Bez varování přiletěla další facka a pak mi zamával před obličejem provazem. “Podvaž se.”

Sebral jsem rychle provaz, protože jsem měl strach, že koukání na provaz je moc podobný směr očím Alfy. Mistrně jsem si podvázal péro i koule několika otočkami a zbývající metr provazu jsem podal v otevřené dlani Alfovi. Ten ho sebral a hned vyzkoušel, jak provaz na koulích drží. Trochu jsem zaúpěl překvapením, když zatáhl.

“Svlíkni se,” přikázal Alfa. Svlékl jsem si triko a hodil ho na židli poblíž. Pak jsem si zul boty a začal si stahovat kalhoty i trenky. Alfa mi to neulehčoval taháním za koule, ale nakonec se mi to podařilo. Odhodil jsem kusy oblečení na stejnou židli. Ponožky jsem si nechal a Alfovi to zjevně nevadilo.

“Klekni,” řekl a sotva jsem poslechl, přiletěla další facka. Těch asi bude ještě hodně.

“Vyplivni si ten kondom do boty,” přikázal se škodolibým úsměvem a já se otočil ke svým botám, které jsem kopl pod židli a do jedné z nich vyplivl sežvýkaný kondom.

“Lízej mi boty,” přikázal Alfa, když si mě za koule přitáhl k sobě. Začal jsem mu poctivě lízat tenisky, aby byl Alfa spokojený. Ten mezitím zjevně opět sebral důtky, protože jsem ucítil další rány na zadku i zádech. Teď už Alfa přitvrdil a já se začal ošívat.

“Klekni,” přikázal Alfa naštvaně a pak mi hned vrazil facku, aby naštvání zdůraznil. “Budeš poslouchat nebo tě to bude hodně bolet!” Ujasnil mi Alfa, i když to jsem tušil. Pak se ale rozhodl mi asi trochu pomoci, protože mi podal lahvičku poppers.

“Dej si,” poručil Alfa. Nadýchl jsem se tedy do každé nosní dírky. “Víc!” přikázal a zdůraznil to fackou. Dýchl jsem se tedy do každé ještě dvakrát. Alfa se tvářil spokojeně, ale stejně mi vrazil další facku a pak mi hlavu hrubě strhl dolu ke svým nohám. Pochopil jsem a začal znovu lízat, zatímco se hlava ztrácela v poppers. Alfa opět nasadil důtky a já už poslušně držel.

Po pár minutách a olízaných obou botách, mi Alfa opět přikázal “Dej si.” Nechal jsem na chvíli lízání a dal si opět tři nádechy do každé nosní dírky.

“Na záda!” uslyšel jsem Alfu přes nabíhající poppers a padnul na bok a otočil se na záda. “Ukaž se pořádně!” dodal Alfa a kopl mě do boku. Přitáhl jsem proto kolena k tělu, podržel si je rukama a roztáhl je od sebe, aby byl pěkný pohled na péro, koule i díru. Alfa nastavil botu přímo nad mou hlavu a já pochopil. Jindy bych to rozhodně odmítl, ale teď jsem si nedovolil protestovat. Vyplázl jsem jazyl a začal lízat podrážku. Alfa mě popoháněl dál důtkami, které si teď našli cíl i ve stehnech, a hlavně koulích a péru.

“Na čtyři,” změnil alfa mou pozici, když byly podrážky čisté, a já poslechl. Prohnul jsem se, abych hezky vystrkoval zadek, v naději že to Alfu potěší. Ten si ale jen opřel o zadek jednu botu a pomalu ji rozvázal. Pak si ji zul a pokračoval s druhou botou. Nechal mě v pozici, i když už nepotřeboval opěrku na nohy, a stáhl si kalhoty a odhodil je na postel.

“Klekni,” přikázal Alfa a já zaujal už známou pozici. Ani mě nepřekvapilo, že hned přilítla facka. “Dej si,” poručil Alfa a já se nadýchl dvakrát na každou stranu. “Čubko,” zanadával Alfa a ubalil mi další facku. “Dej si,” zopakoval. Dal jsem si a přišla další facka a “Buzno.” Ještě následovalo nulo, hovno, šmejde, blbe, a pár dalších nadávek. V součtu to byla chvilka, ale tolik poppers a facek se mnou zamávala, že jsem měl co dělat, abych se v kleku udržel. Alfa mezitím sebral úzkou fólii a začal mi ji omotával kolem hlavy přes oči. Dvě otočky a nic jsem neviděl, ale Alfa radši udělal ještě další tři.

“Dej si,” přišlo znovu a já si dýchl. Další facka, ale bez komentáře. Jen jsem slyšel, že se Alfa zvedl a odešel do koupelny. Poslušně jsem tedy čekal a snažil se udržel v kleku i přes létání v hlavě. Po chvíli se Alfa vrátil, vlepil mi tentokrát pohlavek, protože byl z jiného úhlu, a zopakoval známý příkaz. Dýchl jsem dvakrát na každou stranu, ale Alfovi to nestačilo. “Víc, pořádně!” vdýchl jsem tedy ještě dva velké nádechy.

“Na postel a otevři hubu,” přikázal Alfa. Natáhl jsem ruce před sebe, abych našel postel a pak jsem na ni vylezl, lehl si na záda a otevřel pusu v očekávání. Alfa si vlezl na mě a strčil mi do pusy svoje nadprůměrné péro. Napůl už stálo a měl jsem s ním co dělat. Začal jsem ale poctivě kouřit. Péro začalo tvrdnout a Alfa začal být nedočkavý.

“Otevři pořádně a drž,” řekl Alfa a přitom mě chytil za koule, abych měl víc motivace. Otevřel jsem tedy pusu, co to šlo, a Alfa mě hned začal mrdat do krku. Měl jsem co dělat, abych se nedávil, ale předchozí poppers hodně pomohl. Alfa dál vesele mrdat a přitom si mě pevně držel za koule a péro a jemně je mačkal, abych na to nezapomněl.

Po pár minutách to asi stačilo. Slezl ze mě a přikázal “Dolu, na záda!” Slezl jsem tedy z postele a lehl si na záda. Rovnou jsem zaujal pozici z minula, tedy s přitaženými koleny roztaženými do stran. Alfa mi začal jemně nakopávat koule, občas je naopak přišlápl a já tiše sténal, ale držel.

“Dej si,” slyším známý příkaz. Trochu jsem tedy zvedl hlavu, abych si mohl dát tři do každé díry. Pak jsem hlavou zas klesl na zem. Alfa mě obešel a vlepil mi dvě facky, než na mě přiklekl.

“Lízej,” poručí a přitom mi důtkami dráždí vystrčené koule a péro. Vyplázl jsem jazyk a začal lízat jeho díru.

Když je asi uspokojen, zvedne se a chvíli je pauza, kdy asi přemýšlí, co se mnou.

“Pozor,” poručí a já se postavím dle instrukce do vojenského pozoru. Před nos se přiblíží něco smradlavého v čem poznám botu. Na chvíli zmizí, aby mohla přiletět facka. Pak se ale bota vrátí a dotýká se mých rtů. “Vem ji do pusy,” slyším a proto se do boty zakousnu.

“Nastav ruce,” přikázal dál a já nastavil před sebe ruce dlaněmi nahoru. Na každou ruku jsem dostal jednu botu a poslední mi opatrně postavil na hlavu. “Jestli některá spadne, tak si mě nepřej.”

Slyším, jak si lehá na postel a pípá mobil. Alfa má teď asi lepší zábavu, než mě.

Snažím se držet, ale po pár minutách, které se mi zdají jako věčnost, se zavrtím a bota z hlavy padá. Chvíli se nic neděje, ale pak slyším, jak se Alfa zvedá z postele. Koule sevřela pevná ruka a začala je beze slova drtit a tahat. Vyjekl jsem bolestí a pustil i botu z pusy. Alfa pokračoval v mačkání, takže jsem pustil i boty na rukou a začal se kroutit a svíjet. Nezabránil jsem instinktu a sáhl jsem si do rozkroku, abych zastavil Alfovo ruku.

Alfa mi hned pustil koule a vlepil mi pořádnou facku, kterou jsem uletěl metr vedle.

“Lehni na záda a ruce pod sebe,” poručil a já poslechl. Alfa mi přitáhl koule, ale pak povolil a naopak na ně stoupl. Zatnul jsem zuby a držel. Alfa povolil a naopak do nich začal kopat. Pak to ještě párkrát vystřídal a já byl hrdý, že jsem udržel bolestivé výkřiky v sobě.Alfovi to asi stačilo, tak mě nechal ležet a vrátil se na postel.

Po nějaké době mi přikázal, abych si sundal pásku přes oči a oblékl se. Dovolil jsem si zeptat se, co kolík a podvázání. Prý to musí zůstat, dokud nedojedu domů.

“Poděkuj,” zazněl domluvený příkaz. Vytáhl jsem z peněženky tisícovku a položil ji na stůl. Pak jsem klesl na kolena, abych mohl lízat Alfovi boty vděčností, zatímco si ukládal otrockou daň do své peněženky.

“Jdeme,” zazněl konečný příkaz a vyšli jsme z pokoje.