Dostavení na holandě

S Pánem jsme už kolikrát byli venku si užívat. Oběma se to moc líbilo, a tak jsme rádi zkoušeli různá místa. Někde u metra jsme se sešli a šli se projít na nějaké méně frekventované místo, kde jsem Pánovi posloužil.

Tentokrát mi místo obvyklé sms přisel jiný příkaz: “Buď tam, kde jsme řádili předvčírem. Přesně v jedenáct.”

Moc jsem to neřešil. Řekl jsem si, že je asi Pán někde poblíž a nechce se vracet k metru. Nebo tam možná bude dřív - Pán měl určitě víc zmrdů na hraní a mě to rozhodně nevadilo. Spíš to slibovalo, že bude akce ve víc lidech, kterou jsem měl také moc rád.

S dostatečným předstihem jsem se doma připravil - oholil se, vyholil se, vypláchl se, vzal si čisté boxerky. Přes to jsem si naopak vzal starší džiny a mikinu na zip, pod kterou jsem si nebral žádné triko. Dobrá kombinace, abych mohl být jakoby svlečený, ale přitom v teple. Přes mikinu jsem si vzal ještě slabou bundu, protože bývalo v noci trochu chladno, a kšiltovku, kterou jsem nosil skoro vždy. Tak jsem vyrazil na naše oblíbené místo, kde už jsme si několikrát krásně užili.

Dorazil jsem k našemu vyhlédnutému křoví teprve pár minut před jedenáctou. Nechtěl jsem tu být moc brzo, protože jsem vážně čekal, ze Pán už si tu bude s někým užívat. Nikdo tu ale nebyl. Jenom v dálce jsem viděl pár chlapů obcházet a asi čekali, že tu někoho dnes uloví. Opřel jsem se tedy o nedaleký strom a čekal na Pána.

V jedenáct ale Pán pořád nedorazil a já začínal být trochu nervózní, jestli jsem to pochopil dobře a nemám čekat jinde. V tom ale přišla další SMS: “Klekni!” Rozhlédl jsem se, ale nikde jsem Pána neviděl. Jenom pár lidí v dálce chodilo a čekalo, někdo seděl na lavičce… Bylo to divné a nechtělo se mi jen tak klekat na zem. Věřil jsem ale Pánovi, že by si ze mne jen tak nedělal legraci, spíš to byla zkouška. Poslechl jsem a klekl si na zem, s mobilem v ruce.

Během pár minut došel další příkaz: “Sundej si kalhoty!” Tahle hra se mi začínala líbit. Rozvázal jsem si tkaničky, zul boty a pak si svlékl džíny. Opět jsem si obul boty, ale už je nezavazoval. Kalhoty jsem složil, položil na batoh vedle sebe a pak si zpět kleknul a vzal do ruky mobil. Nemusel jsem čekat dlouho. “Svlíkni boxerky!” stálo tam. Už jsem se ani úplně nezvedal. Jen tolik, abych si je mohl stáhnout a přetáhnout přes boty. Šel jsem zase do kleku.

Zpráva nějakou dobu nepřicházela a já jsem si začal netrpělivě hrát s pérem a koulemi. A péro samozřejmě reagovalo a začalo se stavět. Když stálo v maximálním napětí, přišel další povel. “Podvaž se!” Měl jsem teď potvrzeno, že Pán mě sleduje, ale pořád jsem nevěděl odkud. Ale zas tolik mě to nezajímalo. Užíval jsem si hru. Vyndal z batohu krátký, jeden a půl metru dlouhý provaz a podvázal jsem si koule i péro, takže naběhlo ještě víc.

Zatímco jsem čekal na další mobilní příkaz, rozhlédl jsem se kolem. Všiml jsem si nějakého chlapa, který mě pozoroval z asi desetimetrové vzdálenosti, zpola schovaný za stromem. Podle postavy to Pán nebyl, takže to musel být jeden z lovících chlapů, který si všiml mého netradičního jednání. Shodou náhod když jsem si ho prohlížel, všiml si pozorujícího jiný chlap a taky se na mě zadíval. Ten druhý měl navíc asi už rozepnutý poklopec, protože dost rychle vyndal své péro a začal si ho honit pohledem upřeným na mě. Tak to už jsem měl dva diváky a brzo si nejspíš všimnou i další.

„Rozepni si mikinu!“ Rozepnul jsem tedy zip na mikině a rozhalil ji, aby bylo vidět, že pod ní nic nemám. S čepicí a botami to byly poslední tři kusy oblečení, co jsem měl na sobě. „Dej si kolíčky!“ Vyndal jsem z batohu černé kancelářské svorky na papír, které jsem občas nosil místo kolíčků, a opatrně si je připnul na bradavky. Při sevření to silně zabolelo, ale rychle to polevilo a nastoupil známý příjemný pocit.

Pak přišel evidentně posled ní příkaz: „Zavaž si oči! Nasaď pouta!“ Trochu nejistě jsem se rozhlédl. V tu chvíli už mě sledovali čtyři chlapy v deseti až patnáctimetrové vzdálenosti. Tři si honili a jeden se pomalu odvážně přibližoval. Věřil jsem ale Pánovi, tak jsem poslechl. Vyndal jsem škrabošku a pouta z batohu a dal do něj mobil. Připravil jsem si před sebe pouta, pak jsem si nasadil škrabošku a nakonec si zacvakl za zády pouta. Pak už jsem jenom klečel a čekal.

Asi pět minut se nic nedělo. Pak jsem uslyšel přibližující se kroky a slyšel tichý zvuk honění vlhkého péra. Někdo mě začal rukou osahávat. Přitom jsem slyšel další, pomalejší kroky. To se ani ke mně postupně blížili ti zvědavci. Z diváků se stali průzkumníci. Na těle se objevila další ruka prozkoumávající moje tělo směrem dolů až k péru. Pomalu mě začala honit. První ruka zmizela a na pusu mi cosi zatlačilo. Nechtěl jsem brát cizí péro, tak jsem držel pusu zavřenou a zakroutil hlavou.

“Neodmlouvej, čubko!” uslyšel jsem známý hlas Pána. Byl jsem rád, že je mezi nimi. Poslušně jsem otevřel pusu a do pusy zajelo péro v celé délce, až jsem se zakuckal. Pán ho na chvíli vtáhl, ale hned mě chytil oběma rukama za hlavou a začal mi šukat pusu. Po asi pěti minutých ustoupil a podle dotyku si nejspíše stoupl za mě. Něco mi strčil pod nos a já ucítil vůni poppers. Zhluboka jsem se nadechl a hlava se mi mírně zatočila. Otevřel jsem pusu, abych se nadechl čerstvého vzduchu a do otevřené pusy mi nečekaně vniklo péro, které jsem neznal. Neznámý mi začal rychle šukat pusu a Pán mě zezadu přidržoval. Nevím, za jak dlouho neznámý ustoupil, než přišel další. Ten mě nejdříve pohladil po tváři a strčil palec do pusy. Začal jsem mu ho cucat, ale to byla spíš jen krátká hra. Prst brzo vyndal a strčil mi do pusy místo něj svůj klacek. On ale nepřirážel, a tak jsem hned začal předvádět své orální umění.

Po nějaké době jsem začal mít unavenou pusu a potřeboval se napít. Pán to naštěstí poznal a odehnal péro z mé pusy. Zvedl mě na nohy a táhl mě někam pár metrů. Do něčeho jsem vrazil a Pán mě přes to přehnul. Poznal jsem, že to byla lavička. Během pár vteřin jsem ucítil na díře prst, který začal díru dráždit. Prst na chvíli zmizel, aby byl po asi půl minutě nahrazen něčím mokrým a velkým. Usoudil jsem, že to je Pánovo péro v namazaném kondomu a uvolnil poslušně svou díru. Péro zajelo do díry a začalo tvrdě přirážet.

Pán mě chytil za ramena, aby měl větší stabilitu a dobrých pět minut do mě bušil. Potom trochu zvolnil, ale bylo zřejmé, že se zatím ven nechystá. Při zvolnění mě pustil za ramena a chytil za boky. Měl jsem strach, že tím ztratím stabilitu, ale o to se postaral jeden z neznámých. Chytil mě za hlavu a stáhl na svoje péro. Narážel mi hlavu na svůj kolík v pravidelném rytmu, odpovídajícímu přirážení mého Pána a já se jen nechal unášet pocity a na nic jiného nemyslel.

Po chvíli jsem cítil, že neznámý v puse bude stříkat. Všiml si toho evidentně i můj úžasný Pán, protože mě znovu chytnul za ramena a zvednul mě z péra a hned mě přehnul až dolů. Na záda mi dopadlo několik horkých výstřiků neznámého.

Pána to muselo rozrajcovat, protože začal zběsile přirážet a já začal hlasitě hekat slastí i bolestí. Po pár minutách zrychlil ještě víc, a pak najednou přestal. Cítil jsem, jak mu v péru pulzuje a představoval si, jak ve mně plní kondom horkým spermatem. Během čekání najednou dopadla na záda další sprška. To byl asi ten druhý neznámý. Vydal jsem slastný vzdech, abych mu dal najevo svou spokojenost.

Potom Pán vyklouzl ven a něčím mi utřel záda. Pomohl mi napřímit se, a pak zarachtal klíči a odemknul mi pouta. Dál už ale na nic nečekal. Poplácal mě po zádech, řekl mile „Super, zmrde. Tak zas příště“ a odkráčel pryč.