D/s dovolená

Dovolená má být sice odpočinková, ale pokud na ni jedete se svým Pánem, resp otrokem, určitě by se dala využít i zajímavěji. Pokud nežijete v D/s vztahu trvale, tak právě dovolená je dobrá příležitost, jak si to vyzkoušet. Nastavit pár pravidel, pak třeba přidat další, prostě aby to bylo zábavné, nové a zajímavé. Níže uvádím některé typy.


Základnou je hotel a tak by se zde měl otrok chovat stejně jako u Pána. Otrok by měl být na pokoji vždy nahý. Hned při příchodu by se měl svléknout a při odchodu by si měl jen připravit oblečení, ale obléknout se smí až na pokyn. Otrok by taky neměl používat žádný nábytek, pokud mu to není dovoleno - jíst na zemi, odpočívat na zemi, a ano, i spát na zemi. Pán první den určí, kde je otrokovo místo a tam bude spát a vůbec se zdržovat.


Otrok by se měl také trvale udržovat připravený - podobně jako se připravuje před akcí u Pána. Takže trvale vypláchnutý, vyholený, oholený, jak si to Pán přeje. Když se někam vyrazí, otrok by měl mít také základní pomůcky - kondomy, gel, případně třeba poppers, škrabošku, kroužek, … To určí Pán.


Když už ale dojde na sex, otrok by rozhodně neměl hledat cizí lidi. Sex je dovolen jen s Pánem nebo s tím, koho Pán určí. Stejně tak otrok nesmí bez svolení Pána stříkat. Pokud má ale Pán ještě druhého alfa otroka, ten samozřejmě má také privilegium užívat si sex s nižším otrokem, případně i na něj použít nějaké hračky.


Samozřejmostí také je, že otrok Pánovi vždy vyká a chová se uctivě. Vždy plní pánovi příkazy, jakékoliv kdekoliv kdykoliv. A otrok by měl dávat najevo, že je rád s Pánem. Pokud tedy někdy Pán odejde z hotelu sám, otrok by ho poté měl uvítat vybranou pózou a políbením boty.


Pokud otrok nesplní nějaké příkazy nebo pravidla, musí následovat trest. Pán může trest vykonat ihned, ale to na dovolené nebývá možné. Trest se tedy provádí hned po příchodu na hotel, případně se odloží na ráno, pokud se z klubu přijde pozdě. Pán by měl určit, kde v pokoji bude trest probíhat, například přehnutý přes gauč, a otrok po příchodu na pokoj hned zamíří k místu a čeká na trest. Samozřejmě pokud byl trest odložen na ráno, otrok čeká na místě po probuzení a základní hygieně. Asi tím přijde o snídani, protože pán se určitě nejdřív nají, ale tak má poslouchat.


A jak vůbec začít? Po příjezdu na hotel se otrok ihned svlékne do naha, klekne někde, kde nepřekáží, a čeká - až mu Pán dá obojek a až mu určí místo, kde bude. Otrok si pak přichystá ležení - deka, polštář, plyšák, a to musí stačit. Pak jen čeká, než se Pán a ostatní vybalí a jestli mu přidělí také nějakou skříň.

Při odjezdu si vše sbalí kromě oblečení na cestu. To nechá na kufru a čeká na Pána, až mu přijde sundat obojek. Otrok se může obléknout a je po úžasné dovolené konečně volný. Tedy až do další akce.


Pokud si to chcete ještě něčím ošperkovat, může mít otrok zakázáno nosit celou dobu spodní prádlo. Při příchodu může být jeho cestovní prádlo symbolicky rozstříháno. Pán naopak může spodní prádlo nosit, kdyby chtěl, ale to po cestě asi už ne. To tedy může dát otrokovi jako suvenýr do pelíšku.

Pán také může držet otrokovu kasu, aby moc nerozhazoval. Otrok se tak bude muset na všechno dovolit Pána a požádat o peníze.

A také můžete zavést pravidlo, že pokud otrok přijde k někomu na návštěvu, ať domů nebo na hotel, musí se hned zeptat, jestli může být nahý. Pak by se měl případně svléknout a držet se u Pána na zemi.

Fantazii se meze nekladou.