Co může Alfa otrok

Pokud má dominant více otroků, občas se jeden z nich určí jako Alfa otrok, který má nad tím druhým navrch. Může pomáhat s přípravou druhého otroka, dohlížet na něj nebo ho prostě používat. Níže jsou uvedeny některé náměty.

Nejdříve ale musím zmínit, že nesmíme plést alfa otroka, alfa psa a Alfu. Alfa otrok je jeden z Pánových otroků, kterého Pán určí. Alfa pes je vůdce smečky, přičemž jednotliví psi ze smečky nemusí patřit stejnému pánovi a proto si vůdce volí smečka sama. Alfou s velkým “A” pak označuji ve svých článcích a povídkách Alfa samcem, prostě pěkného dominantního aktivního chlapa.

Zasedací pořádek

Pán určuje zda smí otrok používat nábytek, třeba sedět na sedačce. Při akci to nejspíše nebude, ale po akci a povídání pak může být toto zásadní. Pán samozřejmě může určit různá pravidla pro alfu a ostatní, takže alfa může po propuštění sedět na Pánovo nábytku, zatímco beta ne.

Přednost

Alfa jakožto na vyšší pozici má pochopitelně přednost v různých věcech. Po akci se tedy Alfa obléká první. Beta se smí obléci, až když je oblečen alfa. Stejně tak může mít přednost v použití koupelny či záchodu, ve vybírání místa, při cestování i jídla, postele, a tak dále.

Pomoc Pánovi

Alfa může pomáhat Pánovi při akci s ostatními otroky. Ne že by je měl přímo trestat, ale určitě by měl mít povoleno nasazovat a sundavat ostatním pouta. Privilegiem může být i to, že Alfa si může pouta sundat sám, zatímco ostatním je musí sundat někdo jiný. Obojek ale náleží pouze Pánovi.

Také by měl Alfa moci ostatním otrokům podávat poppers, nasazovat jim masky, pokud budou chtít a podobně. I tím pomáhá Alfa pánovi, protože otroci pak nemusí Pána takovými malichernostmi zatěžovat.

Výchova bety

Jak jsem už zmínil v úvodu, alfa by měl na betu dohlížet, pokud není Pán poblíž. Může mu tedy nějak nějaké základní rozkazy (Zůstaň, Klekni, …) a může mu dát výchovnou facku. Rozkazy ale nesmí odporovat Pánovým rozkazům a Pánovým dovolením. A facka by měla být skutečně jen výchovná upozorňující. O pořádný trest se postará až posléze Pán.

Sexuální práva

Otroci by neměli mít sex s nikým bez dovolení Pána. A to samozřejmě platí i pro otroky mezi sebou. Alfa by měl mít ale samozřejmě právo používat ostatní otroky, když má potřebu. Je pak otázka, jestli je o takovém sexu otrok povinen Pána informovat nebo je to bráno jako nezajímavá samozřejmost.