Brzký odchod

Akce úžasná, vyčerpávající, ale čas bohužel už nadešel, abych odešel. Nechtělo se mi, ale co se dalo dělat. Nejradši bych dál pokračoval ve fistu, sexu a dalších věcech, ale měl jsem na neděli ještě nejaké povinnosti. Osprchoval jsem se, vzal jsem si čisté oblečení a sbalil všechny hračky.

Když bylo vše přichystané k odchodu, stoupl jsem si poslušně ke vchodu. Nechtěl jsem odejít bez propuštění, když jsem se oddal plně Pánovi. Stál jsem u dveří oblečení už v zimní bundě, čelem ke dveřím a čekal. Ruce za hlavou a obojek ještě na krku, neboť Pán ho zatím nesundal.

Trvalo asi pět minut, než si Pán všiml, že jsem už připravený a nedočkavý zmizet. Přišel pomalu ke mně zezadu a prohlížel si mě.

„Prosím, Pane, propustíte mne ze svých služeb?“ řekl jsem poslušně a čekal na odpověď.

Pán mne vzal za rameno a otočil mne čelem k sobě. Postavil jsem se do pozoru čelem k Pánovi a ruce jsem pořád držel za hlavou, jak jsem byl naučený. Hladově si mě dál prohlížel a nevypadalo to, že by se chystal odpovědět. Pak mi položil ruku na břicho a jemně ho hladil. Pak zajel rukou níže k rozkroku, aby zjistil, jestli tam ještě je něco na živu. Pravda je, že jsem byl už vcelku unavený, takže rozkrok nereagoval.

„Pane, prosím, propustíte mne, abych mohl jít domů?“ zopakoval jsem svou prosbu.

Pán zaměřil pozornost na můj obličej a chvíli to vypadalo, že nad mou prosbou opravdu přemýšlím. Zkoumavě si mne prohlížel a rukou pomalu pohyboval od rozkroku nahoru. Najednou poskočila o pořádný kus a bafnula za mě za vlasy. Ruka mě přidržela, zatímco Pánův obličej se přiblížil na pár centimetrů od mého.

„Ne,“ řekl klidně, ale rázně. „Mám ještě chuť si pohrát.“ Pán se usmál a dál mne sledoval.

„Ale Pane,“ chtěl jsem Pána přemlouval, zatímco se na mě mlsně díval. „Já mám ještě nějaké povinnostiáááá…“ Pán druhou rukou zabloudil k mému rozkroku a přes rifle stiskl. Koule vážně zabolely a poradily, že bych měl radši mlčet.

Pán uvolnil obě ruce a než jsem si uvědomil, co se děje, stáhl mi z ramenou zimní bundu. Ruce jsem měl sice za hlavou, ale instinktivně se uvolnili a klesly, aby mohla bunda klesnout k mým nohám. S trikem se Pán neobtěžoval. Chytnul triko oběma rukama u krku a trhnul, až se triko zaúpělo a rozdělilo se vedví. Pán roztrhl triko po celé délce až k pasu a odhalil můj nahý hrudník se stojícími bradavkami a břicho mírně nafouknuté od vzduchu, který se tam dostal při předchozím fistu.

Pán vzal bradavky každou do jedné ruky a začal svírat, mačkat a pomalu kroutit. „Áááá…“. S bradavkami jsem se začal kroutit i já. Bolelo to, ale i se mi to líbilo. Nebyl jsem ještě tak vyčepaný, abych odolal Pánovu mučení.

Pán mě najednou bafnul za krk a stáhnul mě za něj skoro až na zem. Pravda je, že nemusel být úplně tak silný, i když byl, já se v té chvíli už rád nechal. Myšlenka na odchod mě už dávno opustila.

Pán stáhl mou hlavu ke svým nohám obutým ve sportovních botách a já je začal s úctou olizovat. Od předchozí akce byly špinavé od crisca, jlubu, chcanek a možná i spermatu, ale to mi vůbec nevadilo. Poslušně jsem olizoval, zatímco Pán přejížděl rukou po mých zádech a občas zabloudil až k zadku.

Zatímco jsem dál lízal, Pán přešlápl a levou nohou si zul pravou botu, o kterou jsem se tak usilovně staral. Odkopl ji o kus dál stranou. Nevěděl jsem chvíli, co se po mně chce, ale Pán mě popostrčil, abych botu následoval. Natáhl jsem se tedy k ní a zabořil do ní poslušně svůj nos.

Pán mě obkročil a sehnul se ke mně, klečícímu na čtyřech u boty, aby mi rozepnul kalhoty. Na kalhotách jsem měl kožený pásek, který Pánovi chvíli trvalo rozepnout, ale když uspěl, celý ho vyvlékl z ok a uvolnil. Chvíli si s ním hrál, než mi opasek přelétl před očima k nosu zabořenému v botě. Odtáhl jsem se od boty a Pán opasek posunul až na můj krk a těsně ho stáhl. Ještě že u takového obvodu již nebyly připravené díry, tak že byl navolno.

Pán pak pokračoval s rozepínáním kalhot, a když je uvolnil, ustoupil o krok a jedním mocným švihem mi stáhl kalhoty ke kolenům. Trochu jsem se nadzvedl, abych Pánovi pomohl a on druhým švihem stáhl kalhoty až ke kotníkům. Znovu jsem opřel o kolena a uvolnil kotníky, aby Pán mohl práci dokončit, ale to už ho asi nezajímalo. Ucítil jsem, jak ruce zabořil za mé boxerky a trhl.

Závan studeného vzduchu se dotkl mého zadku nad dírou a po krátkém zvuku trhání se dostal u přímo na díru. Následal dotyk prstů Pána, který se nikdy s mazadly příliš neobtěžoval. Dotyk prstu na díře byl následován jejich zasunutím, které bylo velmi nepříjemné až bolestivé, ale nedovolil jsem si protestovat. Zabořil jsem nos a pusu hlouběji do Pánovi sportovní boty a dýchal jeho odér, zatímco jsem se snažil uvolnit.

Pán si hrál s prstem v díře a ani se neobtěžoval ho něčím promazat nebo naslinit. Svíral jsem obličej v křeči, abych odolal bolestivým hekům, ale mé péro, které se zdálo ještě před chvíli příliš unavené, se začalo stavět do opatrného pozoru.

Pán si toho ale nevšímal. Ještě chvíli si hrál s prstem v díře, než ho vyndal a přiklekl na mě. Naposledy jsem si vzpomněl, že jsem už chtěl jít, a myslel jsem, že bych měl Pána napotřetí požádat, ale Pán už byl nezastavitelný. Plivl mi na díru, aby byla alespoň trochu namazaná, a pak už jsem ucítil, že mi do díry cpe něco mnohem většího než prst. Když do mě najednou dotyčná věc zajela a na můj zadek narazily Pánova stehna, došlo mi, že to bylo jeho péro. Nenamazané ničím jiným než slinami, ale tvrdé a nadržené, jako většinu večera. Ještě nemělo dost. Pán mě začal pomalu šukat.

„Tak co, čubko, ještě chceš jít?“ zeptal se provokativně Pán, jako by mi před chvíli četl myšlenky. „Nebo chceš tady klečet jako zmrd a nechat se šukat Pánovo čurákem? Nasucho, naostro?“ Samozřejmě, že jsem chtěl, aby mě Pán používal, ale rozhodl jsem se nereagovat. Nebylo to potřeba. Znovu jsem se nadýchl z Pánovy boty.

Pán mě drsně mrdal a mírně při tom vzdychal, jak to i jeho bolelo. Ale stejně jako já, i on si to užíval. Moje péro z toho šílelo a uměl jsem si představit, jak se cítí Pánovo péro v mé díře.

Pán mě chytil za pásek kolem krku a pěkně si mě přitáhl, abych se moc necukal. Pásek se stáhl a začal jsem se mírně dusit, ale nedovolil jsem si cokoliv namítat. Líbilo se mi to a přál jsem si, aby tak Pán pokračoval.

Pán ale najednou vytáhl péro ven a postavil se.

„Tak je jasné, že nikam nejdeš,“ řekl Pán zcela jasnou věc. „Mám chuť na další kolo fistu. Takže pojď.“ Řekl rozhodně a zatáhl mě za pásek kolem krku silněji než předtím. Přitáhl jsem se k němu, abych sevření kolem krku uvolnil, ale Pán už se vydal dál, ode dveří do obývacího pokoje, kde jsme předtím fistovali. Na těle mi vlály zbytky roztrhaného trika a boxerek, kalhoty jsem vláčel u nohou, boty ještě nazuté, ale péro nadšeně stálo a nemohlo se dočkat. To ostatně nikam nechtělo ani předtím.