Autem za město 3 - Použitý

Nevím, jak dlouho to trvalo, než se vrátil. Možná to bylo jenom čtvrt hodiny, ale mě to přišlo jako hodina nebo dvě. Pořád jsem přemýšlel, co se asi bude dít.

Přišli oba dva, živě se spolu bavili o sportu, jako bych tam vůbec nebyl. Nebo byl jenom nějaká věc, hračka. No, a proč ne? Péro, které se mi cestou postavilo, ale při čekání zvadlo, teď trčelo jako stožár.

Myslel jsem si správně, že to měkké, na co mě při příchodu hodil, byla postel. Nikam mě tedy nemusel přenášet. Rozepnul všechna pouta, která na mě použil, ale mi je začal zapínat zase zpátky. Tentokrát ale na každou končetinu použil jedna pouta. A když říkám končetinu, tak tím myslím i tu pátou. Do jedněch pout opravdu zacvaknul i moje péro a koule. Nikdy dřív jsem tohle nezkoušel, ale byl to moc vzrušující pocit.

Když byl hotov s pouty, beze slova mě srazil na postel, pochopitelně na břicho, aby byl nejspíš dobrý přístup k zadku. Začal mi natahovat ruce a nohy no rohů postele, kde nejspíš byly nějaké tyče či pelesti. Postel nebyla zas tak velká, takže jsem ležel poměrně pohodlně, nijak napnutý. To se ale změnilo, když mi zvedl za pas do vzduchu a Marek, jak jsem si vzpomněl z uvítání, mi strčil pod břicho nějaký velký nacpaný polštář. Pán mě spustil na polštář a pak jsem uslyšel nějaké dvojí cvaknutí, jak asi připevnili polštář k posteli. Mohl jsem jen tipovat, protože jsem měl pořád ještě pytel přes hlavu. Pak jsem ucítil zatahání za pouta na mém nádobíčku a další cvaknutí. Nevím, kam mého malého kamaráda připoutal, ale byla mi už jasné, že se budu moci hnout maximálně o pár centimetrů.

Pán mi trochu poplácal zadek a řekl: „Jdeme na to.“

Pak mi bez velkých okolků strčil do díry dva prsty namazané lubrikantem a chvíli si hrál. Za pár minut ale ustoupil a já ucítil, jak někdo leze nade mne na postel, aby tedy na to mohl jít. Chvilku se nic nedělo, ale pak do mě vjelo na jeden ráz až po koule. Vykřikl jsem do pytle, ale dotyčnému to bylo asi jedno.

Určitě to byl Marek, protože proti Pánovi měl péro o něco delší, ale tenčí. A taky rytmus měl rychlejší. Po prvním zárazu sice chvíli počkal, abych se vzpamatoval a asi se smířil se situací, ale pak už jel, jak kdyby mu v hlavě hrálo techno. Moc dlouho ale nevydržel. Po pár minutách už slezl, že si dá chvilku pauzu, aby se hned neudělal.

Já byl taky dost utahaný. Bylo to sice krásné a příjemné, ale vysilující. Já si ale pauzu neměl dopřát, proč taky, když jen ležím. Hned na mě vylezl Pán a pustil se do mě sice v menším rytmu, ale o to vytrvaleji. Občas zrychlil, občas zpomalil, ale ani na chvilku nepřestal. V takových chvílích se opravdu špatně odhaduje čas, ale minimálně patnáct minut to bylo, než to také ukončil na pauzu.

Nevěděl jsem, co bude dál, tak jsem jen ležel a čekal. Po pár minutách bylo ale jasné, že další v pořadí bude druhé kolo. Marek si na mě nalehl a opět naráz zasunul, co to šlo. Teď už byla díra zvyklá, tak nebyl žádný problém a já vydal jen slastný vzdech. Marek začal tentokrát pozvolna a snažil se pokaždé zajet až po koule a vyjet až po žalud. A šlo mu to dobře. Kvůli pevnému připoutání jsem se nemohl ani hnout, jinak bych mu přirážel naproti. Po nějaké minutě ale začal postupně zrychlovat, takže nakonec jel zase svojí techno-rychlostí. To už jsem nepřirážel a naopak jsem se držel postele, protože přírazy hýbaly s celou mou osobou, a někdy i s celou postelí, a připoutané koule a péro hlásili, že je to moc.

Naštěstí opět nevydržel takovou rychlost o moc déle, jen tolik, aby se vystříkal do kondomu. Chvíli na mě ležel a oddechoval, ale pak vstal a na zádech mi přistálo něco slizkého, co byl pravděpodobně jeho použitý kondom. Poplácal mě po zadku, pak si podle zvuku dal High Five s Pánem a odešel.

Pán už byl ale připravený a hned se na mě vysoukal, odhodil použitý kondom a už si mě nabodl. Pán tentokrát naopak začal dost rychle, ale postupně zpomalil a svoji nejobvyklejší rychlost. Jen občas změnil na minutu dvě tempo, ale jinak se držel svého obvyklého jednoho přírazu za sekundu, který nám oběma vyhovoval. Kdybych chtěl, tak bych asi podle přírazů tedy spočetl, jak dlouho vydržel, ale počítat taková velká čísla, když vás někdo šuká a tak krásně, jde těžko.

Po dlouhé době, kterou jsem odhadl na necelou půlhodinu, konečně zrychlil tempo a za pár minut se vystříkal. Hned ze mě slezl a odkráčel kamsi ven. Já si užíval hezky rozšukanou díru a nijak mi nevadilo, že jsem tam byl ponechán sám a bez informací.

Za nějakou dobu se Pán vrátil a odpoutal mě od postele. Pak mi vrátil jen pouta na ruce, ostatní asi už nebylo potřeba. Otočil mě, chytnul za zátylek a vyvedl někam ven. Po chvíli jsem uslyšel odemykání auta a otevírání dveří. Pán mě ale nenechal nastoupit. Místo toho mě vzal do náruče a hodil mě do kufru. Zabouchl dveře a za chvíli jsme vyrazili.

Najednou auto zastavilo, otevřeli se dveře kufru a Pán poručil „Vylez.“ Poslušně jsem tedy vylezl a postavil se.

„Tohle byla jenom ukázka a zkouška,“ řekl nečekaně Pán přede mnou. „Děláme podobné akce na chatě dvakrát měsíčně v pěti šesti, někdy i deseti lidech. Pokud chceš, příště budeš naše společná čubka.“

„Určitě, Pane!“ vyhrkl jsem bez váhání.

„Dobře, napíšu,“ řekl Pán. Pak mi rozepnul pouta, stáhl pytel z hlavy a jen s krátkým „Čau“ zalezl do svého auta a odjel

Rozhlédl jsem se a zjistil, že stojím přesně tam, kde mě Pán nabíral. Nahý, batoh s mými věcmi ležel vedle mě na zemi.