páníček i Pán smečky štěňat

I když je mi přirozenější role submisivivní, rád své zkušenosti z této role využívám i v opačné roli při hře s mladšími submisivy a pejsky. A když říkám hře, je to asi to hlavní, co mou dominantní roli vystihuje. Nejsem totiž žádný drsný dominant, který by svůj protějšek zneužíval, ponižoval a ubližoval mu. Mám radši vtip, zábavu a hlavně společný zážitek. Submisiv si to musí maximálně užít a já přitom sleduju jeho užívání si, protože pak si to i já díky dobré schopnosti vcítění se užiji. Ač to zní divně, hraním se submisivem tak nějak uspokojuji vlastní submisivní stránku.

Ale nejen, ono takové hraní hodně uspokojuje i lidské ego, které sice u mě není moc silné, ale právě proto potřebuje občas pohladit. A pro ego Pána není nic lepšího, než když vidí svého submisiva překonávat nepohodlí a bolest, aby Pánovi udělal radost svou poslušností a oddaností. A co si budeme, mít takového mladého poslušného kluka v rukou je sama o sobě krása, i kdyby tam nebylo to hraní.

Ale jak bylo řečeno, nejde jen o moje uspokojení, ale o uspokojení submisivů. A k tomu rád a hojně používám všechny své tvrdě získané zkušenosti a předávám slast, kterou jsem při získávání sám zažil, ať už v oblasti BDSM nebo v oblasti dogplay.. Navíc zodpověvědně, dle jejich přání a nálady. Přístup se mi osvědčil a díky tomu jsem získal pořádnou smečku, větší než bych si v začátcích uměl přestavit. A všichni jsou nejen hraví tuliví pejsci, ale i zvídaví poslušní submisivové, takže jsme spolu připraveni pro každou zábavu.