otrok hrdě vlastněný

Tato stránka mne lákala už od chvíle, co jsem začal objevovat svou sexualitu. Proto jsem ji také prvně vyzkoušel hned dva dny po svém prním sexu. A oba tyto zážitky mě naučili dvě zásadní věci do života. Zaprvé nemá smysl jít jen tak s někým, ale měl by to být někdo schopný, kdo mi ukáže pravou podstatu a který se bude zajímat, zda si to užívají oba. A zadruhé, nemá smysl se přetvařovat a zkoušet dělat něco, co neumím. Lepší je se to nejdříve pořádně naučit.

Moji první BDSM zkušenost jsem totiž plánoval v dominantní roli, ale jakžo nezkušený nováček jsem v tom velmi plaval a ani nevěděl, co je potřeba, natož kde začít. Rychle jsem tedy zjistil, že je mi přirozenější ta druhá role, aspoň dokud právě v ní vše nepocítím, neokoukám a nepochopím. A toto objevování je pro mě jedna z základních věcí v BDSM sexu. A vlastně i v normálním sexu, kde ale toho moc k objevování není, a proto si už bez BDSM neumím sex vůbec představit.

Zkusil jsem toho relativně dost, ale stále je co objevovat. A to nejen s různými činnostmi, ale i s různými přístupy. Proto jsem také vystřídal několik Pánů. Od dubna 2017 jsem otrokem Mastera Drexe a jsem velmi spokojený a věřím, že on se mnou také. Oba rádi objevujeme, experimentujeme, ale přitom hledíme na to, aby si to všichni zúčastnění maximálně užili. A navíc, oba jsme exhibicionisti, takže se rádi o svou potěchu podělíme s ostatními.