otrok hrdě vlastněný

Tato stránka mne lákala už od chvíle, kdy jsem začal objevovat svou sexualitu. Praktické začátky ale byly vcelku zmatené, ale naučily mne důležitou věc - zaprvé nemá smysl jít jen tak s někým, ale měl by to být někdo schopný, kdo mi ukáže pravou podstatu a který se bude zajímat, zda si to užívají oba. A zadruhé, cesty k užívání si jsou málokdy tak přímočaré, jak to v (porno) filmech vypadá.

Od té doby jsem toho zkusil relativně dost, ale stále je co objevovat. A to nejen s různými činnostmi, ale i s různými přístupy a s různými lidmi. Někdy jsem zjistil, že je to to pravé. Jindy, že mě to nebere. A často, že mě to baví, ale ne proto, co to je, ale co to představuje v celkové dynamice vztahu Pána a otroka.

Master Drex

Vystřídal jsem několik Pánů, ale stejně jako v mnoha jiných směrech, jsem časem začal hledat nové zkušenosti a byl čas jít dál. Dokud jsem v dubnu 2017 nenavštívil Mastera Drexe. Již mnoho let jsme díky spolku kožeňáků byli přátelé a tehdy jsem si chtěl jen vyzkoušet jednu hračku, kterou si pořídil. Věděl jsem ale, že mimo reálnou akci mě to bavit nebude, a tak jsme se domluvili na zkušební lekci. Vše během ní fungovalo tak úžasně, že mne Master Drex přijal bez váhání jako svého osobního otroka a já bez váhání přijal.

Přestože je to již tolik let, stále jsem velmi spokojen a věřím, že můj Pán také. Oba rádi objevujeme, experimentujeme. Rozšiřujeme své obzory, zkoušíme nové scénáře, pořizujeme nové hračky. Přitom ale stále hledíme na to, aby si to všichni zúčastnění maximálně užili. A navíc, oba jsme exhibicionisti, takže se rádi o svou potěchu podělíme s ostatními.

Webové stránky Mastera Drexe