organizátor českých štěňat

Dříve jsem byl ve vedení spolku kožeňáků, kde jsem byl poradní hlas, designer, mezinárodní velvyslanec a tlumočník. S kožeňáky jsme uspořádali mnoho zajímavých akcí včetně dvou voleb Mr. Leather CZ, seznámili jsme se s kožeňáky z celé Evropy a dovedli náš český spolek do evropského společenství ECMC. Časem jsme ale spolek předali do mladších rukou, ve kterých spolek zanedlouho skončil úplně.

Já se ale věnoval celou dobu ještě jiné komunitě. Již v roce 2010 jsem vytvořil stránku Jsem‑Pes.cz, která sdružovala zajímavé články, povídky a odkazy na téma dogplay. Pejskové přilákaní stránkou ale volali po větší možnosti seznamovat se a komunikovat, a tak se stránka brzo rozšířila na kompletní seznamku se soukromými zprávami, galerií, inzeráty, diskuzí a mnoha dalšími funkcemi.

Po odchodu z vedení kožeňáků přibyl čas na organizaci akcí pro pejsky. V rámci BDSM klubu jsem pomohl s workshopen na téma dog-play a pro velký zájem se workshop mnohokrát opakoval. K tomu přibyly i jiné srazy komunity, procházky, výročí seznamky a od roku 2017 volby Mr. Puppy CZ, které jsem ze začátku i moderoval. Práce přibývalo, a proto jsem rád, že se nyní o organizaci mohu podělit s držiteli Mr. Puppy CZ i dalšími šikovnými kamarády.

Nyní už se pomalu rozmýšlím, že bych předal organizaci jen mladším. V tomto případě nemám pochyb, že by vedli komunitu úspěšně dál. Ale jak se znám, stejně bych se brzo začal rozhlížet, co zase budu organizovat.