netový závislák a moje kontakty

Jako introvert jsem při osobním setkání spíše tišší, ale o to víc žiju na internetu. Na seznamky poslední dobou moc nechodím, ale sociální sítě sleduji skoro nepřetržitě, a často se ztratím i v diskuzích na různých webech. Většinou jsem jako igamenir nebo igy, ale občas mě najdete i pod mým pravým jménem.

Facebook používám hlavně pro rodinu a přátele, tam si nikoho cizího jen tak nepřidám. Na Instagramu mě může sledovat kdokoliv, a proto tam dávám spíš náhodné zajímavosti, nic soukromého. Naopak na Twitteru sdílím až intimní věci kolem mé BDSM osobnosti.

Na seznamkách jako iBoys a Romeo mě poslední dobou už moc neuvidíte a Grindr navštěvuji ještě méně, spíš na cestách. Častěji zajdu na NaKluky, ale jen kvůli diskuzi v Poradně, ne kvůli seznámení. Pochopitelně mě najdete na mé seznamce Jsem-Pes a naposledy jsem přibyl na PupSpace, jehož kouzlo a přínost teprve objevuji.

Zmínku si ještě zaslouží bdsmlr, kam chodím jen v nadrženosti sdílet fotky, které mě inspirují a třeba poskytnou inspiraci i někomu kolem mne.