registrovaný kodér

Je mi 37 let. Pocházím z Plzně, ale v jedenadvaceti letech jsem se přestěhoval do Prahy. Od roku 2010 jsem v registrovaném partnerství a přítele stále nezadržitelně miluji.

Pracuji jako programátor interních webových stránek a aplikací a jako koníček mám tvorbu webů. Baví mě ale i pořádat různé akce, překládat a učím se jazyky - umím dobře anglicky, špatně německy a španělsky - a jiné nové věci.

Pravidelně chodím cvičit fitness, mám rád dobré jídlo všeho druhu od Ameriky až po Japonsko a také rád popiji whisky a víno. Rád si čtu, především scifi a fantasy, zábavné knížky a různé povídky. Poslouchám moc rád hudbu, která povzbudí mou fantazii, ale i proto se má oblíbená hudba obměňuje.

Rád také cestuji po ČR i Evropě, ale upřednostňuji spíš cesty, kde si tělo i mysl odpočine. Chci poznávat nová města a místa, ale než se honit na dlouhé túry nebo stát front do všech památek, raději jen procházkou nasaji atmosféru a pak si užiju místní vinárnu. Nejen při cestování je proto důležité, s kým trávím čas a zda si sedneme a doplňujeme se.

A to je tak vše, co se dá v základu říct. Pro víc informací o mně se musíte doptat.