igy

Tak mě alespoň zná většina kamarádů, protože je to kratší než igamenir a zažilo se to. Jinak jsem ale Pavel. Na škole jsem občas používal Pesheek, ale to už se přežilo. Nebo Magi, což je vlastně jen otočený [igam]enir.

igamenir

Drsný Alfa

Dorazil jsem před hodinový hotel, kde jsem se měl setkat s Alfa samcem ze seznamky. Působil hodně dominantně, ale navíc byl pěkný a svalnatý. Prostě prototyp chlapa a já se těšil, že konečně poznám pevnou ruku. Menší mínus bylo, že chtěl otrockou daň, ale pokud bude dobrý, dá se na to přistoupit. Vylíčil jsem mu proto všechny své představy o ponížení a on jen poznamenal, že možná budu litovat. No uvidíme.

Nečekaný fist

Sice jsem si slíbil, že se už k chemce nevrátím, stejně jako se nevrátím k Markovi, ale ta příležitost byla neodolatelná. Hodně dní volno díky Velikonocím, přítel odjel k rodičům, práce mě omluvila od mých rodičů, a k tomu obří nadrženost a chuť na nějakou poslední velkou akci. Pak už dost. Snad. Ale jedna poslední velká.

Bezmocně ponechán III

Pět rukou? Možná mě jen šálily smysl, přeci jen zdrogovaný vším možným, ponechaný svázaný, roubíkem, zavázanýma očima, s plynovkou, japonskými svorkami, erekčním kroužkem, závažím na koulích, to už dokáže pěkně zmást.

Bezmocně ponechán II

Ležel jsem na boku a snažil se nějak srovnat třeštící hlavu i bušící srdce. Bylo to už moc a začal jsem se mírně zmítat. Nemohl jsem příliš – svázání rukou i nohou bylo hodně těsné, takže se nehnuly o víc než pár centimetrů. Zakroutil jsem tedy aspoň trochu hlavou a doufal, že hadice z masky skutečně vede do nějaké nádobky, místo aby byla na konci ucpaná. Závan čerstvého vzduchu do masky mi prozradil, že skutečně někam vedla a už nevede. Nebo…

Bezmocně ponechán

Vašek byl můj pěkně ujetý kamarád, se kterým jsem zažil několik super akcí, hlavně fistovacích, ale obvykle se sám neozýval. Proto mě tak překvapilo, když najednou v sobotu odpoledne napsal na internetu.